I o flexibilní výrobě na Výrobnom manažmente 2018

22.10.2018

     Výrobný manažment 2018

Lídři výrobních společností se opět střetnou na pravidelné konferenci Výrobný manažment v Žilině. Ve dnech 23. a 24. října se budou intenzivně věnovat otázkám, jak dále zlepšovat výkonnost výrobních systémů a jak uspět v době změn a nedostatku kvalifikovaných lidí.

Nadcházející 8. ročník Výrobného manažmentu se bude zaměřovat především na témata trendů ovlivňujících výrobní sektor, ale i jak správně vytýčit směrování firmy, jak získat a zapojit lidi do změn a jak se neustále přizpůsobovat a zlepšovat.

V rámci programu odeznějí přednášky o flexibilní výrobě, digitálním podniku a Smart Factory a bývalý hokejový obránce Richard Lintner bude povídat o motivaci v krizových situacích, vzájemné a individuální zodpovědnosti hráče. Kompletní program konference.

                                      ANASOFT na Výrobnom manažmente

Společnost ANASOFT jako pravidelný účastník nebude chybět ani na 8. ročníku konference. Ve svém stánku bude představovat Smart Industry řešení EMANS pro inteligentní a agilní výrobu. Zástupci společnosti budou diskutovat s návštěvníky o nadcházejících trendech dynamického řízení výrobního toku, využití velkých dat a průmyslového internetu věcí ve výrobě, digitální transformaci výrobních podniků, ale i o tom, jak zabezpečit flexibilnost výrobních procesů.

 

Výrobný manažment 2018

Výrobný manažment 2018

23.-24. října

Žilina

Registrace na konferenci

 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT: