Největší logistická událost v České republice

07.05.2018

Udržitelnost

Společnost ANASOFT se stala partnerem 21. ročníku středoevropského kongresu EASTLOG pokrývajícího celý obor logistiky a současně reflektujícího nejnovější trendy.

EASTLOG sdružuje vedoucí pracovníky z oblasti logistiky z výrobních a distribučních společností, ale i zástupce top managementu poskytovatelů logistických služeb, dopravních společností a dodavatelů vybavení a služeb pro logistiku. Téma nadcházejícího ročníku je udržitelnost a to nejenom ve vztahu k životnímu prostředí, ale i v rámci ekonomického růstu, průmyslového developmentu, výroby i lidských zdrojů.

Pět programových sekcí bude zaměřených na aktuální dění a trendy v logistice. Mezi diskutovanými tématy bude logistika e-shopů, lidské zdroje v logistice, informační technologie, GDPR jako i problémy dopravy a spedice. Podrobný program naleznete zde.

Společnost ANASOFT bude na kongresu také zastoupena a návštěvníci se budou moct dozvědět více o implementaci Smart Industry řešení při automatizaci logistických procesů, digitální transformace podniku, využití kyber-fyzikálních systémů pro optimalizaci zásobovacího řetězce, nebo uplatnění neuronových sítí pro účely prediktivního managementu kupříkladu i při automatických skladových systémech.

Kongres EASTLOG se uskuteční 17. a 18. května v prostorách hotelu Aquapalace Prague v Praze.

Registrace pro uživatele logistických služeb je zdarma.

                    EASTLOG

Přijďte se inspirovat nejnovějšími trendy v logistice.