EASTLOG 2019: Metamorfózy logistiky a dodavatelského řetězce

04.04.2019

EASTLOG 2019

Změny a přeměny logistiky a dodavatelského řetězce uprostřed digitální revoluce a Průmyslu 4.0 bude mapovat 22. ročník kongresu EASTLOG. Největší středoevropský kongres logistiky se bude zaměřovat na exponenciální technologie a způsob, jakým mění procesy.

 
 

Technologický evangelista Petr Mára otevře 22. ročník přednáškou na téma Exponenciální technologie & člověk o vlivu nových technologií, o tom, jak se připravit na buducnost „ve které nám stroje práci seberou, ale zároveň pro nás budou vytvářet pracovní místa, která si ještě nyní neumíme představit“.

Logistika blízké budoucnosti

Během tradiční logistické panelové diskuse se bude debatovat o změnách skladovacích procesů, do jaké podoby se dostaly nejvyspělejší sklady současnosti, ale také o tom, jakým způsobem čelit dramatické a rychlé proměně, jakou zaznamenaly sklady v poslední dekádě. Další panelová diskuse bude věnovaná ekonomickému vývoji a jeho dopadu na logistiku. Na úvodní vizionářskou přednášku bude navazovat i přednáška 10 způsobů jak změnit svět, která přiblíží automobilové vynálezy a inovace blízké buducnosti.

     EASTLOG 2018 EASTLOG 2018

Umělá inteligence v logistice

Společnost ANASOFT se taktéž zúčastní největšího středoevropského setkání logistických profesionálů. V duchu hlavního tématu kongresu bude přednáška zaměřena na umělou inteligenci (AI) v rámci transformačních procesů řízení logistiky.

      EASTLOG ANASOFT EASTLOG ANASOFT

Technologie umělé inteligence postupně proniká do všech oblastí a sfér. Stala se i přirozenou součástí digitální transformace logistiky a průmyslu. I když se využívá u autonomních a samoučících algoritmů, výraznou přidanou hodnotu vnáší do procesů i jako nástroj rozšíření kognitivních schopností pracovníků logistiky.

Kombinace strojové inteligence (Machine Intelligence) a lidských kognitivních schopností (Human Intelligence) u logistických procesů přispívá nejenom ke včasnému, kvalitativně správnímu a efektivnějšímu naplnění úloh, ale zároveň dělá logistické procesy agilnějšími a dynamičtějšími. 

Součástí přednášky budou i případové studie vztahující se k  nasazení umělé inteligence do logistických a zásobovacích procesů.

Logistická analýza

Novinkou 22. ročníku kongresu EASTLOG bude odborní konzultačně-analytické posouzení logistického optimalizačního potenciálu. Návštěvníci si budou moct dát vyhotovit indikativní analýzu svých logistických procesů.

Během individuálního konzultačního sezení se tak návštěvníci budou moct dovědět například, jakou reálnou úsporu mohou očekávat od automatizace řízení skladu, o kolik procent mohou zvýšit výkonnost vnitropodnikového zásobování digitalizací nebo jako by se dali efektivně optimalizovat jejich přepravně-distribuční procesy. Na logistickou analýzu se zájemci můžou přihlásit zde (počet míst je omezen).

Registrace na 22. ROČNÍK KONGRESU EASTLOG, 15.-16. května v Aquapalace Praha                

Smart Industry newsletter

Případové studie, novinky a zajímavosti z digitální revoluce v průmyslu přímo do vaší schránky.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelem zasílání newsletteru a informací souvisejících s našimi službami a produkty. Máte právo proti tomuto zpracování namítat na mailové adrese gdpr@anasoft.com nebo na korespondenční adrese společnosti. Víc informací: Ochrana osobních údajů.
 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Top Smart Industry Trendy 2019 banner Agilní vnitropodnikové zásobování bannerInteligentní intralogistika banner Jak zvýšit produktivitu skladu banner