ANASOFT mezi inovátory roku

26.10.2018

ANASOFT získal prvenství v kategorii Projektová inovace roku se svým Smart Industry řešením EMANS během Galavečera logistických inovací, kde byly vyhlášeni vítězi premiérového ročníku Ocenění LOG-IN. Soutěž má za cíl oceňovat nejlepší logistické inovace v České republice a na Slovensku.

  Galavečer odevzdávání cen LOG-IN

Nová soutěž má podle organizátorů za cíl ocenit nejlepší inovační počiny roku v oblasti logistiky na českém a slovenském trhu, podpořit inovátory a inspirovat další firmy. Nejzajímavější inovace se letos hledaly v kategoriích technická a technologická inovace, projektová inovace, inovace v průmyslových realitách a fachman roku.

Smart Industry řešení EMANS od společnosti ANASOFT bylo vyhlášené za nejlepší projektovou inovaci roku. Implementace systému EMANS za účelem dynamického řízení logistických a skladových procesů podle aktuálních byznys požadavků koncového odběratele obstála v česko-slovenské konkurenci projektových inovací.

Systémová platforma EMANS představuje komplexní výrobní informační systém využívající technologie Průmyslu 4.0 k inteligentnímu řízení výrobních a logistických procesů umožňujících podnikům zvyšovat efektivnost, kvalitu a flexibilnost jednotlivých procesů.

Ocenění LOG-IN 2018 Ceremoniál Projektová invoace roku 2018 pro ANASOFT

 „Ve společnosti ANASOFT se vždy snažíme dodávat našim klientům taková řešení, která vhodnými moderními technologiemi poskytnou maximální přidanou hodnotu nejenom dnes, ale i s výhledem rozvoje do budoucnosti. Získání Ocenění LOG-IN pro projektovou inovaci roku za naše Smart Industry řešení EMANS nás velmi těší a současně potvrzuje, že to, jak vnímáme a realizujeme koncept Průmyslu 4.0, je to, co bude pro naše zákazníky klíčové při jejich vlastním růstu a rozvoji,“ dodává ředitelka Smart Industry divize ANASOFTu, Andrea Čekovská.

ANASOFT se věnuje digitální transformaci výrobních podniků a vývoji inovací pro průmysl a logistiku dlouhodobě, oceněné Smart Industry řešení EMANS je implementováno s mezinárodní působností.

Více o ocenění a vítězích se dočtete na stránce Projekt LOG-IN.

 
 

 

Smart Industry newsletter

Případové studie, novinky a zajímavosti z digitální revoluce v průmyslu přímo do vaší schránky.


Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů společností ANASOFT APR, spol. s r.o. za účelem zasílání newsletteru a informací souvisejících s našimi službami a produkty. Máte právo proti tomuto zpracování namítat na mailové adrese gdpr@anasoft.com nebo na korespondenční adrese společnosti. Víc informací: Ochrana osobních údajů.
 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Top Smart Industry Trendy 2019 banner Agilní vnitropodnikové zásobování bannerInteligentní intralogistika banner Jak zvýšit produktivitu skladu banner