ANASOFT mezi inovátory roku 2018

26.10.2018

ANASOFT mezi inovátory roku

ANASOFT získal prvenství v kategorii Projektová inovace roku se svým Smart Industry řešením EMANS během Galavečera logistických inovací, kde byly vyhlášeni vítězi premiérového ročníku Ocenění LOG-IN. Soutěž má za cíl oceňovat nejlepší logistické inovace v České republice a na Slovensku.

  Galavečer odevzdávání cen LOG-IN

Nová soutěž má podle organizátorů za cíl ocenit nejlepší inovační počiny roku v oblasti logistiky na českém a slovenském trhu, podpořit inovátory a inspirovat další firmy. Nejzajímavější inovace se letos hledaly v kategoriích technická a technologická inovace, projektová inovace, inovace v průmyslových realitách a fachman roku.

Smart Industry řešení EMANS od společnosti ANASOFT bylo vyhlášené za nejlepší projektovou inovaci roku. Implementace systému EMANS za účelem dynamického řízení logistických a skladových procesů podle aktuálních byznys požadavků koncového odběratele obstála v česko-slovenské konkurenci projektových inovací.

Systémová platforma EMANS představuje komplexní výrobní informační systém využívající technologie Průmyslu 4.0 k inteligentnímu řízení výrobních a logistických procesů umožňujících podnikům zvyšovat efektivnost, kvalitu a flexibilnost jednotlivých procesů.

                                                  Ocenění LOG-IN 2018 Ceremoniál Projektová invoace roku 2018 pro ANASOFT

 „Ve společnosti ANASOFT se vždy snažíme dodávat našim klientům taková řešení, která vhodnými moderními technologiemi poskytnou maximální přidanou hodnotu nejenom dnes, ale i s výhledem rozvoje do budoucnosti. Získání Ocenění LOG-IN pro projektovou inovaci roku za naše Smart Industry řešení EMANS nás velmi těší a současně potvrzuje, že to, jak vnímáme a realizujeme koncept Průmyslu 4.0, je to, co bude pro naše zákazníky klíčové při jejich vlastním růstu a rozvoji,“ dodává ředitelka Smart Industry divize ANASOFTu, Andrea Čekovská.

ANASOFT se věnuje digitální transformaci výrobních podniků a vývoji inovací pro průmysl a logistiku dlouhodobě, oceněné Smart Industry řešení EMANS je implementováno s mezinárodní působností.

Více o ocenění a vítězích se dočtete na stránce Projekt LOG-IN.

 
 

 

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Jak vybrat správný WMS systém a nezbláznit se

Výběr správného systému WMS [Warehouse Management System] zabezpečí nejenom efektivní řízení skladového zásobování v distribuci nebo ve vnitropodnikové logistice, ale dokáže vytvořit pro podnik také dodatečnou přidanou hodnotu. Jaká základní kritéria by se měla zvažovat při výběru systému WMS, aby podnik získal optimální řešení?

Jak zvýšit produktivitu skladu?

Výrobní společnosti, stejně tak jako i logistické firmy zásobující výrobní továrny, čelí problému vázání kapitálu ve skladových zásobách a hromadění materiálu. Proto se snaží zabezpečit co nejplynulejší materiálový tok, což je výzva pro obchodně-distribuční společnosti a s nárůstem e-commerce i provozovatele elektronických obchodů.

Jak na agilní vnitropodnikové zásobování | Intralogistika 4.0

Interní logistika představuje nejdůležitější část výrobních procesů továren a neoddělitelnou součást dodavatelského řetězce. Nepřetržité zásobování výrobních linek a pracovišť vstupním materiálem patří mezi klíčové procesy podniku.