Webinář: Umělá inteligence v logistice

Umělá inteligence AI v logistice

Současné procesy logistiky, přepravy a řízení dodavatelského řetězce se nacházejí uprostřed éry intenzivní transformace. Mezi klíčové katalyzátory těchto změn patří umělá inteligence. Více o automatizaci podnikové logistiky se dozvíte z webináře Umělá inteligence v logistice.

Studie Forbes Insights zjistila, že 65 % řídících pracovníků z oblasti přepravy věří, že procesy logistiky, řízení dodavatelského řetězce a dopravy se nacházejí uprostřed renesance – éry intenzivní transformace. Největším katalyzátorem změn a inovací je právě rozvoj umělé inteligence (AI), strojového učení (ML) a dalších příbuzných technologií.

 

Umělá inteligence (AI) v lo... by on Scribd

Revolučnost umělé inteligence v logistice:

  • Umělá inteligence předzpracovává obrovské množství dat, čímž urychluje rozhodovací procesy. Zaměstnanci skladů, zásobování a dopravy tak mohou díky umělé inteligenci automatizovat vyhodnocování vstupních údajů v reálném čase.
  • Technologie umělé inteligence se nasazují při digitalizaci a automatizaci skladovacích procesů, které již zabezpečuje nová generace inteligentních WMS systémů - WES (Warehouse Execution Systémy) a Smart Warehouse řešení.
  • Strojová inteligence a samo-učící se algoritmy zpracovávají historické a aktuální data při dynamickém řízení vnitropodnikového zásobování a materiálových toků. Algoritmy vyhodnocují obrátkovost materiálu nebo výrobku na základě dostupných dat a tomu následně přizpůsobují plánování výroby nebo vychystávání objednávek.
  • Umělá inteligence a digitální dvojče představují klíčové komponenty pro Smart Industry systémy, které řídí jednotlivé operace autonomně a inteligentně. To znamená, že se automatizace v podnikových procesech mění na autonomizaci.

                                       Konzultace zdarma                            

MOHLO BY VÁS TAKÉ ZAJÍMAT

Top Smart Industry Trendy 2019 banner Inteligentní intralogistika bannerJak zvýšit produktivitu skladu banner Na cestě k automatizovanému skladu banner