Exponenciální technologie a výrobní podniky | Videopřednáška

10.09.2019

Jaké změny přináší digitalizace do průmyslu? Které nové technologie budou nejvíc ovlivňovat výrobní a zásobovací procesy? Na co se třeba připravit ve výrobních podnicích s demokratizací exponenciálních technologií?

Jaké změny přináší digitalizace do průmyslu? Které nové technologie budou nejvíc ovlivňovat výrobní a zásobovací procesy? Na co se třeba připravit ve výrobních podnicích s demokratizací exponenciálních technologií?

Digitalizace a exponenciální technologie redefinují řízení výrobních a logistických procesů. Etablované procesní a strategické modely ztrácejí efektivitu v době digitální transformace a automatizace (Průmysl 4.0). Podniky se proto musí připravit na další změny, které exponenciální technologie a inovace přinášejí.

Jaké změny mohou podniky očekávat objasňuje prezident společnosti ANASOFT, Michal Hrabovec, ve videopřednášce o trendech digitalizace a automatizace a jejich přímých dopadech na logistiku a průmysl. V přednášce zároveň vysvětluje jak Internet věcí (IoT), Internet služeb (IoS), umělá inteligence a digitální dvojčata umožňují inteligentní a autonomní řízení procesů.

Exponenciální technologie a výrobní podniky inteligentní průmysl

Získejte exkluzivní přístup k videopřednášce

 

 

Souhlasím se zpracováním osobních údajů společností ANASOFT APR, spol. s r.o. v rozsahu jméno, příjmení, e-mail na marketingové účely - zasílání newsletteru a informací souvisejících se službami a produkty společnosti, realizovaných akcí a pod. Odvolání souhlasu je možné kdykoliv kliknutím na link v newsletteru nebo na e-mailové adrese gdpr@anasoft.com, která zároveň slouží i na uplatnění práv dotčených osob.

 

Společnost ANASOFT APR, spol. s r.o., Mlynská dolina 41, 811 02 Bratislava, Slovenská republika, IČO 31361552 zpracovává Vaše osobní údaje v rozsahu kontaktního formuláře za účelem kontaktování Vás vybraným komunikačním kanálem. Při zpracování Vašich osobních údajů na tento účel respektujeme a dodržujeme Vaše práva při zpracování osobních údajů, které budeme uchovávat pouze v nezbytně nutném čase. Máte právo proti tomuto zpracování namítat, a pokud tak chcete udělat, můžete tak udělat kdykoliv na e-mailové adrese gdpr@anasoft.com nebo na korespondenční adrese společnosti.


* Povinné položky