Blog

Jak digitalizovat farmaceutickou logistiku pro bezchybný provoz

29.05.2024

Farmaceutická logistika je náročný proces, který vyžaduje přesnost, spolehlivost a dodržování přísných regulací. Jakékoliv nedostatky mohou vést k právním sankcím a ohrožení zdraví pacientů.

5 digitálních trendů ve zdravotnictví a med-techu na rok 2024

05.01.2024

Zdravotnictví i v roce 2024 nadále prochází dynamickou digitální transformací. Tento vývoj je ovlivněn několika klíčovými faktory, mezi něž patří rychlý pokrok v technologických inovacích, demografické změny, rostoucí důraz na účinnost a bezpečnost zdravotní péče a změny v očekáváních pacientů.

Jak zkrotit chaos ve firemních dokumentech

05.01.2024

V každé firmě vznikají nedorozumění při práci s dokumenty. Pokud se vám zdá, že jste v práci neustále zavaleni haldami dokumentů, e-mailů, prezentací a různých digitálních materiálů, pak je velmi pravděpodobné, že jste se ocitli uprostřed chaosu obsahu.

6 trendů a predikcí v digitální transformaci a řízení firem na rok 2024

05.01.2024

V roce 2024 se firmy budou muset přizpůsobit rychlým změnám v technologiích, které urychlují nasazování umělé inteligence (AI), což bude mít za následek dynamicky se měnící podmínky na trhu a rostoucí požadavky zákazníků.

Top 7 trendů v logistice a skladování na rok 2024: Jak AI transformuje skladovou logistiku

29.12.2023

S nástupem roku 2024 se otevírají nové obzory pro podniky v oblasti skladování a logistiky. Zásadní roli v tomto vývoji hraje umělá inteligence (AI), která se stává nejen inovátorem, ale i základním pilířem pro efektivnější a inteligentnější řízení skladových procesů.

7 strategických trendů v digitalizaci a automatizaci výroby na 2024

29.12.2023

V současném průmyslovém prostředí je důležité pochopit, že trendy v oblasti výroby a automatizace jsou hnacími silami změn, které reagují na různé globální výzvy a technologický pokrok pro rok 2024.

4 způsoby jak zlepšit maloobchodní logistiku

23.11.2023

Aby maloobchodní podniky mohly přežít a prosperovat v tomto dynamickém prostředí, je nezbytné mít efektivní logistiku a spolehlivé zásobovací procesy.

Master Data Management: Jak správně optimalizovat kvalitu dat

10.10.2023

Jak maximalizovat efektivitu dat a zajištění spolehlivosti rozhodovacích procesů v podniku.

6 nejčastějších znaků jak poznáte, že váš firemní software je již zastaralý

10.10.2023

Zjistěte, zda nepoužíváte zastaralý software. Má to značný vliv na produktivitu a bezpečnost organizace, a proto je důležité zvážit jeho výměnu, pokud se setkáváme s problémy nekompatibility s moderními systémy, výzvami integrace cloudu, nedostatkem mobilní kompatibility, problémy s API a integrací třetích stran, stejně jako zvýšenými náklady na podporu a výpadky

5 důvodů proč byste neměli odkládat digitalizaci výroby

10.10.2023

Proč odkládání digitální transformace může vaši výrobu stát více, než si myslíte.

Jak připravit správní podnikovou strategii řešení bezpečnostních incidentů

10.10.2023

Ve světě, kde kybernetická hrozba je neoddělitelnou součástí podnikání, je správná strategie řešení bezpečnostních incidentů nenahraditelná. Zjistěte, jak se může vaše organizace účinně připravit, reagovat a zvládnout kybernetické útoky, minimalizovat jejich dopad a chránit svoji reputaci.

Jak využít penetrační testování k ochraně před kybernetickými hrozbami

26.05.2023

V dnešním digitálním věku je kybernetická bezpečnost nezbytná pro každé podnikání a penetrační testování je jednou z klíčových strategií proaktivní ochranny. Jak funguje penetrační testování, jaké jsou jeho různé typy a jak může pomoci vaší firmě identifikovat slabá místa a posílit bezpečnost vaší infrastruktury.