Blog

5 logistických trendů, jenž budou formovat zásobování v roce 2022

04.01.2022

Logistické trendy v roce 2022 jsou ovlivněny dvěma vlnami pandemie z předchozího období a také novými výzvami formujícími prostředí jak globálních, tak i lokálních dodavatelských řetězců.

6 tipů pro efektivní skladovou logistiku | WEBINÁŘ

30.11.2021

Jaké jsou možnosti zlepšení provozní výkonnosti skladu? Jak možno zeštíhlit řízení skladové logistiky a dosáhnout optimální produktivitu ? Jak zlepšit kvalitu zásobovacích procesů? Jaké jsou dostupné procesně-technologické inovace pro semi-automatizaci distribučního centra?

5 chyb v e-commerce logistice a jak se jim vyhnout

25.11.2021

Jaké jsou nejčastější chyby v e-commerce logistice a jak jim mohou e-shopy efektivně předcházet, aby dokázaly čelit každodenním logistickým výzvám.

HORTIM: Komplexní řízení logistiky čerstvých potravin a chladícího řetězce | Případová studie

15.10.2021

Společnost Hortim expeduje z nového distribučního centra čerstvé ovoce a zeleninu pro maloobchodní síť s víc než 1 200 prodejnami do několika desítek minut od přijetí objednávky. Čerstvé potraviny se tak k zákazníkům dostávají již do 24 hodin od sběru u domácích pěstitelů.

6 způsobů jak zvýšit ziskovost skladu

03.09.2021

Existuje několik možností a způsobů, jakými dosáhnout vyšší ziskovost skladu, optimalizovat provozní náklady a zároveň přispět ke zlepšení produktivity distribučního centra.

Digitální inovace výrobních postupů a provozních modelů na rok 2021 | Webinář

30.06.2021

Záznam webináře o trendech adaptace provozních modelů výrobních podniků pro post-pandemický svět.

Jak efektivně řídit retail zásobování a e-commerce logistiku | Webinář

21.06.2021

Nové trendy a inovativní postupy pro retail čtvrté generace.

8 predikcí a inovativních trendů v logistice, distribuci a zásobování na rok 2021

11.03.2021

Následky pandemie, technologicko-ekonomické změny a transformace na nový normál budou formovat agilnější provozní procesy ve vnitropodnikové a e-commerce logistice, distribuci a dodavatelských řetězcích.

Post-pandemický retail a omnikanálová logistika

02.03.2021

Pandemie výrazně ovlivnila spotřebitelské chování a protiepidemiologická opatření omezila standardní fungování kamenných prodejen. I když podíl online nákupů rostl globálně, i e-shopy musely inovovat a přizpůsobit své provozní strategie „novému standardu“.

Adaptace sekvenční logistiky na štíhlé a pružné zásobování | Rozhovor

12.02.2021

Dodavatelé a provozovatelé se budou více zaměřovat na logistická řešení a provozní strategie, které umožní zachovat kontinuitu a udržitelnost jak provozních, tak i obchodních procesů.

Jak na podnikovou logistiku v post-pandemickém světě

22.12.2020

Úroveň digitalizace v podniku nemá vliv jenom na dodržování protiepidemiologických opatření, ale klíčovou roli sehrává především při zabezpečení elasticity a reaktivity procesů nejen během nouzových situací a nestandardních okolností.

Jak urychlit inteligentní automatizaci procesů digitální transformací | Webinář

22.12.2020

Odborníci společnosti ANASOFT představují ve webináři základní kroky a osvědčené postupy pro urychlení inteligentní automatizace podnikových procesů.