Blog

Jak na podnikovou logistiku v post-pandemickém světě

22.12.2020

Úroveň digitalizace v podniku nemá vliv jenom na dodržování protiepidemiologických opatření, ale klíčovou roli sehrává především při zabezpečení elasticity a reaktivity procesů nejen během nouzových situací a nestandardních okolností.

Jak urychlit inteligentní automatizaci procesů digitální transformací | Webinář

22.12.2020

Odborníci společnosti ANASOFT představují ve webináři základní kroky a osvědčené postupy pro urychlení inteligentní automatizace podnikových procesů.

7 hlavních trendů v řízení výrobě a v digitalizaci průmyslu na rok 2021

22.12.2020

Strategické inovace, konsolidace výrobních procesů a adaptace provozních modelů a postupů na nový standard po pandemii – to jsou klíčové priority na rok 2021.

Jak správně nastartovat digitální transformaci podniku

21.12.2020

Digitální transformace každého podniku je unikátní. Existují však společné postupy, kterými je možné efektivně, rychle a finančně nenáročně nastartovat digitalizaci provozu, zvýšit produktivitu podniku a urychlit náběh inteligentní automatizace.

Jak zabezpečit efektivní Just in Time zásobování při rostoucí variabilitě výroby | [Webinář]

19.10.2020

Jak zabezpečit včasné zásobování výrobních linek a pracovišť správnými a kvalitativně nezávadnými komponenty při rostoucí variabilitě vyráběných produktů?

Digitální výroba 2020: Kolektivní inteligence v chytré výrobě | Video

19.10.2020

Jak efektivně optimalizovat a automatizovat logistiku ve výrobě a řízení skladu? Jaké je praktické využití kolektivní inteligence a digitálních dvojčat ve výrobních a logistických provozech?

DEDOLES: Masivní expanze s podporou inteligentních technologií | Případová studie

19.10.2020

Společnost Dedoles patří mezi nejúspěšnější středoevropské online obchody, které se prosadily i na zahraničních trzích včetně západní Evropy. S masivní expanzí se firma rozhodla automatizovat a inovovat své skladové a zásobovací procesy, k čemuž využila také technologie čtvrté průmyslové revoluce a inteligentní logistiky.

Jak vybrat správný WMS systém a nezbláznit se

27.08.2020

Výběr správného systému WMS [Warehouse Management System] zabezpečí nejenom efektivní řízení skladového zásobování v distribuci nebo ve vnitropodnikové logistice, ale dokáže vytvořit pro podnik také dodatečnou přidanou hodnotu. Jaká základní kritéria by se měla zvažovat při výběru systému WMS, aby podnik získal optimální řešení?

Digitální automatizace skladové logistiky | Webinář

22.06.2020

Záznam webináře Česko-německé obchodní a průmyslové komory a společnosti ANASOFT o možnostech a způsobech digitální automatizace řízení skladové logistiky. Efektivní strategie naskladnění a vychystání zákaznických objednávek jsou demonstrovány na případové studii ze společnosti Dedoles.

Zrychlování inteligentní automatizace v logistice a e-commerce

13.05.2020

Nastartování čtvrté průmyslové revoluce ovlivnil internet. Nové technologie urychlují automatizaci logistiky, zásobování a e-Commerce včetně vychystávání ve skladu a logistiky poslední míle.

Nový retail a omni-kanálová distribuce

23.04.2020

Omni-kanálová distribuční strategie se stává nezbytností pro celý segment elektronického obchodu (e-commerce). Nové logistické technologie přispěly k zeštíhlení logistických toků a komfortnější spotřebitelské zkušenosti při online nakupování.

Digitalizace a inteligentní automatizace v době korony

02.04.2020

Pandemie viru COVID-19 zastavila celý svět. Koronakrize má ale opačný účinek na digitalizaci a inteligentní automatizaci, jelikož právě nové technologie poskytují řešení pro krizové situace, jakož i pro svět po pandemii.