Hľadať

Vyhľadávanie

Zákaznícka zónaRegistrácia
Zabudli ste heslo?
Menu

DOMUS prináša inovácie v správe bytov

eDOMUS - mobilná aplikácia pre prístup k údajom zo systému

eDOMUS - mobilná aplikácia pre prístup k údajom o správe bytov Prístup k údajom zo systému správy bytov kdekoľvek a kedykoľvek

Aplikácia pre mobilné telefóny prepojená so systémom DOMUS pre správu bytov. Údaje evidované správcom v informačnom systéme sú prístupné tam, kde to zamestnanci potrebujú – v teréne. Viac o eDOMUSe nájdete tu

Mobilná aplikácia pre odpočet meračov

ikona poschodochOdpočet meračov bez papiera, priamo cez vlastný mobilný telefón

Aplikácia Odpočet meračov Vám umožní odčítať merače v bytoch pomocou mobilného zariadenia so systémom Android. Zároveň umožní odfotiť merač, stav zapíše do databázy správcu a užívateľom bytov pošle správu o odpočte emailom alebo SMSkou. Viac o aplikácii

Elektronická faktúra

elektronicka faktura

Odteraz už žiadne starosti s papierom

Od roku 2013 systém DOMUS obsahuje zásielky, ktoré umožňujú doručovanie elektronických faktúr emailom, hybridnou poštou alebo tlačou na papier. Podľa nstavenia adresáta softvér DOMUS buď vygeneruje emaily, alebo zašle zásielku iným spôsobom.

Z pohľadu správy bytov sa jedná o ročné vyúčtovanie a predpis. Ich používaním sa každoročne znižuje počet ročných vyúčtovaní a predpisov, ktoré je potrebné vytlačiť, zaobálkovať a doručiť.

SMS služba

sms spravyOkamžité poslanie dôležitej informácie? Zašlite SMS-ku a problém je vyriešený

Priamo z DOMUSu môžete zasielať SMS na telefónne čísla na Slovensku. Odoslaná SMS zostáva evidovaná v systéme aj s termínom jej doručenia. SMS je možné použiť na generovanie upomienok, ktoré automaticky dopĺňajú výšku dlhu, dátum splatnosti a číslo účtu. Využívané sú tiež na upozornenia o termíne schôdze, odstávke médií, zaslanie PF a pod. V roku 2018 naši zákazníci zaslali viac ako 180 000 SMS.

Portál poschodoch.sk

portal poschodoch.skPortál, kde máte všetko pod kontrolou

Jedinečný portál pre vašich zákazníkov. Užívateľ priestorov má prístup k údajom o svojom byte a dome. Správca má plnú kontrolu nad zobrazovanými údajmi. Nájdete tu napríklad konto užívateľa, grafy spotrieb, ročné vyúčtovanie, nástenku domu, náklady domu, informácie od správcu, fond opráv, revízie. Viac informácií nájdete tu. 

Moderné odpočty meračov cez internet

DOMUS - udaje cez internetS našimi partnermi to nie je problém

Používame štandardné merače s diaľkovým odpočtom, ktoré sú odpočítavané zberačmi údajov inštalovanými v dome. Zberače zasielajú stavy meračov priamo na centrálny server. Portál poschodoch.sk sprístupňuje na dennej báze údaje vlastníkom bytov, vyhodnocuje ich a zasiela upozornenia. Viac nájdete nájdete tu.