Konferencia DOMUS 2008 v ČESKEJ REPUBLIKE

19.06.2008

Spoločnosť ANASOFT v dňoch 11. až 12.júna 2008 organizovala 2.ročník konferencie užívateľov informačného systému DOMUS pre správcov bytových a nebytových priestorov. Na konferencii bola predstavená nová verzia 7, ktoráje postavená na novej verzii vývojového nástroja od spoločnosti Sybase s plnou podporou Microsoft Windows Vista.

Konferencia nadväzovala na minuloročnú s tým rozdielom, že tu neboli  prezentované iba novinky systému, ale užívatelia sa tiež aktívne zapájali do návrhov zmien nových verzií systému DOMUS. Po skúsenosti z minulého roka zákazníci mali možnosť komunikovať s jednotlivými zástupcami spoločnosti ANASOFT v niekoľkých diskusiách po jednotlivých blokoch. Vyslovené otázky a hľadanie odpovedí viedli ku konkrétnym návrhom na zlepšenie funkcionality informačného systému a mnohé z nich budú realizované ešte v tomto roku. Hlavnými témami boli rozšírené možnosti zobrazovania údajov z jedného miesta, zjednodušenie ročného vyúčtovania pri jednoduchých typoch vyúčtovania, ďalšie zlepšenie evidencie meračov, či rozšírenie evidencie fondu opráv.

Spoločenským vyvrcholením konferencie bol uvoľnený večer plný inšpiratívnych debát spojený so súťažným programom, dobrou hudbou a hostiteľ tiež nezabudol i na vynikajúce pohostenie.

 

Späť na novinky