Menu

Poschodech.cz - Moderní portál pro online správu bytů

Poschodech.cz - Moderní portál pro online správu bytů

Webový portál www.poschodech.cz zpřístupňuje finanční a technické údaje o bytech a domech pro jejich vlastníky. Údaje jsou zpřístupněny z informačního softwaru pro správu nemovitostí a bytů DOMUS používaného správci domů.

Poschodech je název Vašeho moderního portálu, který má ambici stát se pro Vás důležitým a nenahraditelným místem, kde budete moci vyřešit spoustu svých záležitostí souvisejících s bydlením. Cílem portálu je poskytnout Vám všechny informace o Vašem bytě a domě. Přístup na portál Vám vytvoří Váš správce na požádání.

Co najdete na portálu poschodech.cz

Konto bytuKONTO BYTU

Srozumitelné zobrazení porovnání skutečných nákladů a zálohových předpisů. Sledujte vývoj stavu Vašeho konta v průběhu času. Najdete v něm zaevidované platby s datem úhrady, vznik přeplatků či nedoplatků a samozřejmě aktuální zůstatek. 

Rocni vyuctovaniROČNÍ VYÚČTOVÁNÍ

Porovnejte si vystavené předpisy, vyúčtování a Vaše platby. Přehled ročního vyúčtování s historií za více let. Každý řádek obsahuje informaci o aktuálním zůstatku v daném roce. Červená barva Vám ulehčí najít a identifikovat nedoplatky. 

Ucet domuÚČET DOMU

Prohlédněte si bankovní účet Vašeho domu. Na jednom místě najdete všechny příchozí a odchozí platby za Váš objekt. Pokud má Váš dům více účtů, každý z nich můžete sledovat nezávisle.  

Odecty a spotreby mericuODEČTY A SPOTŘEBY MĚŘIČŮ

Potřebujete se podívat do minulosti? Zde najdete historii namontovaných měřičů ve Vašem bytě s jejich odečty. Zobrazí se i demontované měřiče z důvodu periodické výměny. Je možné sledovat všechny typy měřičů, od studené vody až po elektroměry či poměrové rozdělovače topných nákladů. 

RevizeREVIZE

Jste si jisti, že Váš výtah nebo hromosvod jsou v pořádku? Odteď sledujte, zda se provádějí odborné prohlídky zařízení ve Vašem domě podle plánu. Po kliknutí na „Detail“ se zobrazí všechny provedené revize Vámi sledovaného zařízení. 

Naklady domuNÁKLADY DOMU

Všechny náklady domu spolu s fakturami za všechny provedené služby zůstanou pod Vaším dohledem. Pro každou službu, za kterou Váš správce analyzuje došlé faktury, můžete zobrazit detailní historii. 

Graf spotrebGRAF SPOTŘEB

Přehled spotřeby vody ve Vašem bytě už nikdy nebude srozumitelnější. Jednoduše a rychle - kolik proteklo studené, teplé vody. Kolik dílků přibylo oproti minulému roku... 

 

Nastenka domuNÁSTĚNKA DOMU

Už žádné ztracené papíry na vývěsce v chodbách Vašeho vchodu. Využijte portál www.poschodech.cz jako ideální místo pro komunikaci s Vaším správcem. Správce může informovat všechny vlastníky nebo jen Vás ve Vašem domě. Chcete oslovit sousedy? Nástěnky jsou ten správný způsob. 

 

Diskuzni forumDISKUZNÍ FÓRUM

Ve fóru Vašeho domu můžete diskutovat se sousedy a správcem o tématech, která jsou důležitá pro Váš dům. Je to ideální místo pro výměnu informací v rámci domu, pokud nemáte čas se sejít na schůzích. Přístup k tomuto fóru mají jen vlastníci bytů a správce domu. Portál podporuje standardně tři fóra, která jsou ideální pro sdílení informací mezi vlastníky, správcem domu a provozovatelem portálu. 

Fond opravFOND OPRAV

Dokonalý přehled tvorby a čerpání za Fond údržby a oprav. Mějte pod kontrolou, jak čerpáte Vaše finance. Souhrnné měsíční přehledy s detailním rozpisem v PDF dokumentu ke stažení nebo jen jednoduchý přehled o operacích. Zkontrolujte, jak se účtuje s Vašimi penězi.  

Domovni funkcionariDOMOVNÍ FUNKCIONÁŘI

Nevíte, kam se dovolat v případě problémů? Odteď budete mít k dispozici všechny potřebné kontakty domovních funkcionářů a zástupců. Zavolejte nebo napište lidem, kteří Vás zastupují.

Více informací najdete přímo na portálu www.poschodech.cz