Profil společnosti

ANASOFT se věnuje vývoji softwaru od svého vzniku. V současnosti zaměstnává více než 130 zaměstnanců na Slovensku, v Čechách, Německu a USA. Společnost poskytuje široké portfolio služeb a produktů, které jsou celosvětově implementovány, přičemž využívá své mnohaleté zkušenosti z různých oblastí řešení, typů projektů a technologií.

Zákazníky jsou slovenské i zahraniční společnosti z bankovnictví a finančního sektoru, ze státní a veřejné správy, z výroby, z obchodu a logistiky. Poskytuje služby vývoje softwaru na míru a věnuje se i produktům v oblasti řízení výroby, optimalizace logistiky, digitalizovaného podpisu a správy bytů.

Informační software pro správu nemovitostí DOMUS - pro správu bytů je jedním z našich největších produktů a vyvíjíme ho od založení společnosti v roce 1993. DOMUS poskytuje podporu pro správu bytových a nebytových prostor a výrobu tepla od technických modulů, přes moduly nájemného, účetnictví až po vyúčtování. Jeho výhody využívají správci při správě více než 250 společností, které spravují více než 1.000.000 prostor na Slovensku a v České republice. Jde o komplexní, otevřený, bezpečný modulární systém, který neustále sleduje vývoj požadavků trhu a legislativní změny.

ANASOFT taktéž provozuje největší portál www.poschodech.cz, který zpřístupňuje údaje o bytě a domě vlastníkům bytů.

Čím je naše řešení pro správu bytů a výrobu tepla jiné

  • Plnohodnotné účetnictví včetně DPH je integrováno do systému
  • Všechny moduly běží nad jednou databází, údaje jsou evidovány jen jednou
  • Vybrané aplikace běží nejen pod Windows, ale i v prohlížeči a na Android zařízeních
  • Portál www.poschodech.cz je integrální součástí a o jeho provoz se postaráme za Vás

naše Certifikáty 

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 20000
  • ISO 25000
  • ISO 27001

Technologičtí partneři

Naše řešení umožňuje moderní odečty měřičů, které  v současnosti probíhají přes internet. Software DOMUS umožňuje tyto odečty dostat přímo do systému u klienta a uživatelé bytů se k nim dostanou přes portál www.poschodech.cz.

Tato služba vyžaduje kompatibilní měřiče. Spolupracujeme se společnostmi:

Technologičtí partneři - Ista           Technologičtí partneři -Zenner         Technologičtí partneři - Lumacol        Technologičtí partneři - Apator       Technologičtí partneři - ENBRA    Technologičtí partneři - Sensus