Profil společnosti

ANASOFT se věnuje vývoji softwaru od svého vzniku. V současnosti zaměstnává více než 130 zaměstnanců na Slovensku, v Čechách, Německu a USA. Společnost poskytuje široké portfolio služeb a produktů, které jsou celosvětově implementovány, přičemž využívá své mnohaleté zkušenosti z různých oblastí řešení, typů projektů a technologií.

Zákazníky jsou slovenské i zahraniční společnosti z bankovnictví a finančního sektoru, ze státní a veřejné správy, z výroby, z obchodu a logistiky. Poskytuje služby vývoje softwaru na míru a věnuje se i produktům v oblasti řízení výroby, optimalizace logistiky, digitalizovaného podpisu a správy bytů.

Informační software pro správu nemovitostí DOMUS - pro správu bytů je jedním z našich největších produktů a vyvíjíme ho od založení společnosti v roce 1993. DOMUS poskytuje podporu pro správu bytových a nebytových prostor a výrobu tepla od technických modulů, přes moduly nájemného, účetnictví až po vyúčtování. Jeho výhody využívají správci při správě více než 250 společností, které spravují více než 800 tisíc prostor na Slovensku a v České republice. Jde o komplexní, otevřený, bezpečný modulární systém, který neustále sleduje vývoj požadavků trhu a legislativní změny.

ANASOFT taktéž provozuje největší portál www.poschodech.cz, který zpřístupňuje údaje o bytě a domě vlastníkům bytů.

Čím je naše řešení pro správu bytů a výrobu tepla jiné

  • Plnohodnotné účetnictví včetně DPH je integrováno do systému
  • Všechny moduly běží nad jednou databází, údaje jsou evidovány jen jednou
  • Vybrané aplikace běží nejen pod Windows, ale i v prohlížeči a na Android zařízeních
  • Portál www.poschodech.cz je integrální součástí a o jeho provoz se postaráme za Vás

naše Certifikáty 

  • ISO 9001
  • ISO 14001
  • ISO 20000
  • ISO 25000
  • ISO 27001

Technologičtí partneři

Naše řešení umožňuje moderní odečty měřičů, které  v současnosti probíhají přes internet. Software DOMUS umožňuje tyto odečty dostat přímo do systému u klienta a uživatelé bytů se k nim dostanou přes portál www.poschodech.cz.

Tato služba vyžaduje kompatibilní měřiče. Spolupracujeme se společnostmi:

Technologičtí partneři - Ista           Technologičtí partneři -Zenner         Technologičtí partneři - Lumacol        Technologičtí partneři - Apator       Technologičtí partneři - ENBRA    Technologičtí partneři - Sensus