Menu

Blog

5 tipů, jak vybrat skvělý software pro správu nemovitostí

30.07.2017

Jste správcovská firma a máte ve správě tisíce prostor? Váš informační systém Vás dohání k šílenství nebo je tak komplikovaný, že nevíte co dál? Přemýšlíte nad změnou informačního softwaru? Před tím, než přistoupíte k nákupu této zdaleka nemalé nákladové položky, zkontrolujte si, zda Váš potenciální dodavatel splňuje tyto náležitosti.

Personální agentury se díky digitálnímu vlastnoručnímu podpisu zbavují papíru

31.03.2017

Víte, kolik listů papíru ve vaší firmě denně vytisknete a následně podepsány založíte do archivu? AGENTURA PLUS, která patří mezi největší personální agentury v České republice, svou spotřebu spočítala. Odteď pracovníci podepisují smlouvy i výplatní pásky na tabletu, díky čemuž firma kompletně digitalizovala celou papírovou agendu.

Odečtářům už v pyžamu otvírat nemusíte

21.07.2016

Ano i ne, technika nás ovládá všude. A přiznejme si, že bez technických vychytávek, které běžně využíváme v domácnosti, si to už ani neumíme představit. O novinkách souvisejících s odečtami informoval slovenský portál o rodině a bydlení www.rodinka.sk.

3 nejvíce oceňované novinky softwaru pro správu bytů

18.02.2016

ANASOFT přinesl koncem roku 2015 novou verzi informačního softwaru pro správu bytů DOMUS – verzi 9. V současnosti jí používá více než 180 společností. Představujeme vám 3 novinky, které byly nejvíce oceněny přímo uživateli DOMUS 9.

S baterkou a po kolenách? Tak se už měřiče nekontrolují

08.12.2015

Kolegyňka z vedlejší kanceláře bývá už pravidelně celkem "nahlas rozčarovaná" ze svého muže, který každou sobotu po obědě zapisuje stav teplé vody a plynu. A vlastně asi všeho, co se v bytě spotřebovat dá. Článke portálu rodinka.sk.

Aplikace od ANASOFTu pro odečet meřičů se osvědčila

22.06.2015

Pokud plánujete odečty bytových a nebytových prostor, máme pro vás jednoduché řešení. ANASOFT, který spravuje v informačním systému DOMUS více než 500 tisíc bytových a nebytových prostor v Čechách a na Slovensku, vyvinul první mobilní aplikaci pro odečet měřičů - POSCHODECH. SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov, se kterým už dlouhou dobu aktivně spolupracuje na rozvoji nových aplikací, podrobil tuto aplikaci tvrdému testování přímo v zákaznických podmínkách správcovské společnosti SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov. Informoval portál TZB portal.sk. Jde o portál o technickém zařízení budov.

Jak si kontrolovat svoje účty za vodu a teplo

30.05.2015

Téma vyúčtování bytu začíná rezonovat ve všech domácnostech. Pokud hledáte pomoc, co takhle začít tímto článkem? A vůbec, věděli jste, že celkový přehled o svém bytě a domě najdete na jednom portálu? Přečtěte si článek uveřejněný na portálu www.rodinka.sk, který se věnuje komplexní péči o rodinu a bydlení.

Jak mít přehled o výdajích na bydlení

27.05.2015

Duben a květen jsou tradičními měsíci, se kterými souvisí vyúčtování bytových a nebytových prostor za uplynulý rok. I proto připravil specializovaný portál www.banky.sk článek o tom, jak je možné tyto výdaje dostat jednoduchým způsobem pod kontrolu a spravovat je pomocí portálu z dílny ANASOFTu - www.poschodech.cz.

Nový DOMUS se inspiroval Office 2016

20.05.2015

V informačním systému DOMUS se dnes spravuje téměř půl miliónu bytových a nebytových prostor na Slovensku a v České republice. Správcovským firmám software už mnoho let pomáhá udržovat přehled o spravovaném majetku a o hospodaření budov, evidovat platební disciplínu, zpracovat roční vyúčtování, nebo i například provádět odečet měřičů pomocí mobilní Android aplikace.