Blog

DOMUS novinky květen 2022

25.05.2022

Informační systém DOMUS pro správu bytů a nebytových prostor neustále zapracovává novinky kvůli aktuálnosti systému. Z těch, které jsme zapracovali v předchozím měsíci, vybíráme:

Transparentnější a efektivnější. Zákazníci mají právo na častější informování o spotřebe tepla a vody.

24.02.2021

Efektivní spotřeba energií nemá být pouze mottem, ale skutečně naplněným cílem, který uchová zdravé životní prostředí a ušetří peníze zákazníků. Začínají platit pravidla, která umožňují lépe sledovat spotřebu tepla a vody.

Je ochrana osobních údajů i nadále zajímavým tématem?

19.02.2021

28. leden je dnem ochrany osobních údajů, den kdy si připomínáme důležitost ochrany toho nejcennějšího, co máme, našich dat.

Správci, ochraňte online komunikaci se svými klienty šifrováním!

11.09.2020

V době, kdy většina lidí využívá ke komunikaci možnosti, které jim přináší počítač či smartphone s mobilním internetem, je na místě otázka, kterou si dříve či později položí asi každý uživatel. A tentokrát nejde o to, zda se to dá levněji, ale o to „Do jaké míry je moje komunikace bezpečná?“

Stále chodíte na poštu se zásilkami pro vlastníky bytů? S hybridní poštou už to není potřeba.

14.06.2020

Nezbytnou součástí práce správce je zasílání velkého množství zásilek – ročního vyúčtování, předpisů, upomínek. Pokud jste ještě stále jedním z těch, kteří zasílají vyúčtování poštou, určitě oceníte výhody hybridní pošty. Osvobodíte se od jejich tisku a kupování obálek. Neztrácíte čas a peníze chozením na poštu. Vaše zásilky se díky hybridní poště „samy“ vytisknout, zabalí a odešlou.

Spravujte nemovitosti online. Zásilky dokážete doručovat i bez tisku a pošty.

16.04.2020

Dnešní doba nás nutí k doručování dokumentů co nejvíce bez přímého kontaktu s klientem. Samotní vlastníci nemovitostí již vyžadují administrativní úkony „bez papíru“. Mnohem jednodušeji se jim pracuje s dokumenty v elektronické podobě. Informační software DOMUS nabízí funkčnosti, které řeší právě takové doručování a následnou evidenci.

5 tipů, jak vybrat skvělý software pro správu nemovitostí

30.07.2017

Jste správcovská firma a máte ve správě tisíce prostor? Váš informační systém Vás dohání k šílenství nebo je tak komplikovaný, že nevíte co dál? Přemýšlíte nad změnou informačního softwaru? Před tím, než přistoupíte k nákupu této zdaleka nemalé nákladové položky, zkontrolujte si, zda Váš potenciální dodavatel splňuje tyto náležitosti.

Personální agentury se díky digitálnímu vlastnoručnímu podpisu zbavují papíru

31.03.2017

Víte, kolik listů papíru ve vaší firmě denně vytisknete a následně podepsány založíte do archivu? AGENTURA PLUS, která patří mezi největší personální agentury v České republice, svou spotřebu spočítala. Odteď pracovníci podepisují smlouvy i výplatní pásky na tabletu, díky čemuž firma kompletně digitalizovala celou papírovou agendu.

Odečtářům už v pyžamu otvírat nemusíte

21.07.2016

Ano i ne, technika nás ovládá všude. A přiznejme si, že bez technických vychytávek, které běžně využíváme v domácnosti, si to už ani neumíme představit. O novinkách souvisejících s odečtami informoval slovenský portál o rodině a bydlení www.rodinka.sk.

3 nejvíce oceňované novinky softwaru pro správu bytů

18.02.2016

ANASOFT přinesl koncem roku 2015 novou verzi informačního softwaru pro správu bytů DOMUS – verzi 9. V současnosti jí používá více než 180 společností. Představujeme vám 3 novinky, které byly nejvíce oceněny přímo uživateli DOMUS 9.

S baterkou a po kolenách? Tak se už měřiče nekontrolují

08.12.2015

Kolegyňka z vedlejší kanceláře bývá už pravidelně celkem "nahlas rozčarovaná" ze svého muže, který každou sobotu po obědě zapisuje stav teplé vody a plynu. A vlastně asi všeho, co se v bytě spotřebovat dá. Článke portálu rodinka.sk.

Aplikace od ANASOFTu pro odečet meřičů se osvědčila

22.06.2015

Pokud plánujete odečty bytových a nebytových prostor, máme pro vás jednoduché řešení. ANASOFT, který spravuje v informačním systému DOMUS více než 500 tisíc bytových a nebytových prostor v Čechách a na Slovensku, vyvinul první mobilní aplikaci pro odečet měřičů - POSCHODECH. SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov, se kterým už dlouhou dobu aktivně spolupracuje na rozvoji nových aplikací, podrobil tuto aplikaci tvrdému testování přímo v zákaznických podmínkách správcovské společnosti SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov. Informoval portál TZB portal.sk. Jde o portál o technickém zařízení budov.