Menu

Konference pro správce bytových a nebytových prostor s exkluzivními tématy

06.11.2018

DOMUS konference 2018

Už po dvanácté společnost ANASOFT uspořádala tematické konference pro správcovské společnosti a bytová družstva, které k výkonu správy prostor používají unikátní informační software pro správu nemovitostí a výrobu tepla - DOMUS. 

Obě konference jsou pokládány za špičku v oblasti správy bytových a nebytových prostor. Během dvou dnů plných odborných prezentací se klienti seznamují s novinkami a vylepšeními v systému DOMUS. V rámci workshopů se seznamují s možnostmi efektivního nasazení novinek ve svých organizacích. 

Hlavní témata konferencí DOMUS 2018

Novinky v mobilní aplikaci eDOMUS

Mobilní aplikace eDOMUS představuje mobilní kancelář, která přináší správcům 100% komfort při práci, kdekoliv a kdykoliv. V nejbližší aktualizaci aplikace jsou dostupné aktivní operace, přes které mohou zaměstnanci přímo v terénu editovat různé údaje, ale i vkládat nové záznamy do databáze. Přibylo i přímé napojení na zobrazení mapových podkladů k jednotlivým adresám, přehledné zobrazení faktur bytových domů a další. Novinkami v aplikaci byly ukázané možnosti využití QR kódů a představení dalších modulů jako mobilních aplikací – tentokrát pro výrobu a rozvod tepla a ekonomickou agendu. 

Informační bezpečnost (nejen) pro správce

Ani správa bytů se nevyhnula napadení škodlivým virem či vydíráním ze strany hackera. Protože ANASOFT nabízí vysoce specializované služby ohledem ochrany dat a mobilní bezpečnosti, jedna přednáška byla věnovaná právě možnostem ochrany před škodlivými útoky na tuto cílovou skupinu. A pár rad i pro ostatní: používejte firewall, pravidelně aktualizujte operační systém (servery/počítače/mobily), nainstalujte si aktualizované Endpoint security řešení (antivir, antispam, antibot, antispyware atd.), zálohujte, inovujte verze operačních systémů a hardwaru a vzdělávejte uživatele (pro rozpoznání phishingu apod.) 

Novinky pro ekonomickou agendu

Klienti, kteří v DOMUSu spravují svou ekonomickou agendu – podvojné účetnictví s podporou fakturace, prodeje, skladů a evidence majetku, pracují v modulu FINUS. Tento rok byly představeny novinky, které přináší prospěšné a velmi přívětivé zjednodušení práce. Jde například o propojení adresáře firem na databázi ARES a Finstat, kde se automaticky vyplní údaje po zadání IČO. Zajímavé jsou taktéž nové výstupy jako objednávky, upomínky či dodací listy, které splňují nejen estetické, ale i uživatelské hledisko. 

Panelová diskuze „Jaké změny byste uvítali v následujícím období“

Novinkou posledního ročníku konferencí byla možnost participovat na připravovaných změnách v informačním softwaru DOMUS. Ohlašovanými změnami bude procházet největší portál pro obyvatele bytů Poschodech, způsob evidence schůzí a též nahlašování požadavků údržby.

Klienti tak měli možnost ovlivnit budoucí vývoj aplikací, který má v konečném důsledku snahu přispívat k dokonalému užitku a komfortu uživatele.