Menu

Inovace ve správě prostor nosnými tématy DOMUS konferencí 2019

25.10.2019

DOMUS konference 2019

Společnost ANASOFT má za sebou další ročník konferencí věnovaných správcovským společnostem a bytovým družstvům. Pokud společnosti patří mezi ty, které spravují 700.000 prostor v České republice a na Slovensku v informačním  systému DOMUS, mohli si užít dva dny plné přednášek a workshopů na téma nejnovější generace softwaru pro správu prostor.

Nejnovější verze informačního systému DOMUS X pro správce

ANASOFT představil připravovanou nejnovější verzi informačního softwaru – DOMUS X. Ta přináší přepracované uživatelské rozhraní, mnoho drobných vylepšení a zajímavé novinky. Instalace ve 250 společnostech začne již koncem roku 2019.

Kalendář

Účastníci konferencí velmi pozitivně hodnotili nový pohled na údaje systému ve formě Kalendáře. Zobrazuje údaje ze všech evidencí a seskupuje je do dní, týdnů nebo měsíců. Při zobrazení minulosti uživatelé získají přehled o dění v domě, o změnách od vlastníků, vystavených upomínkách, písemných hlasováních, provedených opravách či návštěvách technika. Tímto způsobem je možné velmi rychle se obeznámit s děním v domě, například před domovní schůzí. Také je velmi jednoduché získat pohled do budoucnosti, kde se uživatelé seznámí s potřebou provést revize či uhradit faktury. 

Schvalování faktur přes email

Další novinkou je schvalování faktur pomocí emailu zástupci vlastníků, které automatizuje zasílání a schvalování faktur. Správce jen označí fakturu na schválení a DOMUS X vygeneruje email s jedinečným odkazem na stránku schvalování označené faktury. Zástupce si na této stránce může fakturu prohlédnout a následně schválit nebo neschválit fakturu. Jeho volba se automaticky promítne v systému.

Service Desk

Verze X přináší i sjednocení požadavků na údržbu a dalších žádostí do jednotného Service Desku. Service Desk přinesl vylepšené notifikace, komunikaci a různé formy hlášení včetně online formulářů.  

Pokud máte zájem o více informací k připravované nejnovější verzi DOMUS X pro správce a bytová družstva, neváhejte nás kontaktovat.